logo
Wielkość czcionki:

Szybki kontakt

Samorządowe Przedszkole nr 43
ul. Mazowiecka 45
30-019 Kraków

Telefon: 12 633 27 62
Fax: 12 632 35 63
E-mail: dyrekcja@przedszkole43.pl

bip

Zajęcia dodatkowe

koło plastyczne       rytmika

koło taneczne         język angielski

religia

gimnstyka korekcyjna

O Przedszkolu

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola...

Specjaliści

psycholog

logopeda

pedagog

 

Degustacja koktajlu truskawkowego

13 czerwiec 2018

Dnia 12.06.2018r. w naszym przedszkolu odbyła się truskawkowa uczta, czyli degustacja koktajlu truskawkowego. Panie kucharki przebrane za truskaweczki częstowały rodziców i dzieci pysznym koktajlem, który bardzo wszystkim smakował. 

Wyniki konkursu plastycznego "Będą cuda - Wyspiański inspiruje"

13 czerwiec 2018

Dnia 6 czerwca w Muzeum Narodowym odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu "Będą cuda - Wyspiański inspiruje". Dzieci z koła plastycznego przygotowały prace na tenże konkurs, a dwie z nich zostały nagrodzone. Praca Nikoli T. otrzymała l miejsce w kategorii dzieci 5,6-letnich, a praca Antoniego W. wyróżnienie. Laureaci otrzymali dyplomy, prezenty i mieli możliwość uczestniczyć w warsztatach artystycznych. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów :) 

Dzień Dziecka

11 czerwiec 2018

Dnia 30 maja odchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Dziecka. Z tej okazji odwiedził nas niezwykły gość, który przeniósł wszystkich w świat iluzji i czarów. Przedszkolaki miały możliwość przeżycia czegoś niezwykłego, aktywnie uczestnicząc w przedstawieniu. Dzieci uczyły się czarodziejskich zaklęć, a odważni ochotnicy pomagali magikowi w jego pokazie.

Po obejrzeniu magicznych sztuczek dzieci udały się do swoich sal, gdzie otrzymały upominki zakupione przez Radę Rodziców. 

Zakończenie koła plastycznego

11 czerwiec 2018

Dnia 30 maja koło plastyczne zakończyło swoją działalność. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i teczki z pracami, które wykonywały podczas mijającego roku szkolnego. Wszystkim małym artystom życzymy dalszego rozwijania swojego talentu i wielu sukcesów! 

Zakończenie koła tanecznego

11 czerwiec 2018

Dnia 29.V.18r. odbyło się uroczyste zakończenie działalności koła tanecznego. Dzieci uczęszczające na zajęcia, przygotowały pokaz tańców dla rodziców. Spisały się bardzo dzielnie i pięknie wystąpiły, otrzymując duże brawa od przybyłych gości. Mali artyści otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodką niespodziankę. Życzymy, aby w przyszłym roku szkolnym, dzieci podejmowały kolejne taneczne wyzwania i czerpały z tańca jak najwięcej przyjemności!