koło plastyczne       rytmika

koło taneczne         język angielski

Zakończenie działalności koła plastycznego

06 czerwiec 2017

Dnia 1 czerwca odbyły się ostatnie w tym roku zajęcia Koła Plastycznego, na których dzieci otrzymały prace wykonane w minionym roku szkolnym i pamiątkowe dyplomy Małego Artysty. Wszystkim życzymy sukcesów w dalszym rozwijaniu talentu :)

Wyjście do Teatru Groteska

06 czerwiec 2017

Dnia 26.05 grupy III i IV wzięły udział w wycieczce do Teatru Groteska. Jak zawsze, takiemu wyjściu towarzyszyło wiele emocji. Tym razem nie obyło się bez oceny postępowania zarówno tytułowego Czerwonego Kapturka, jak również sprawcy wielu zmartwień, czyli słynnego Wilka, który na scenie szczególnie dokazywał! Jednak przesłanie tej bajki pozostaje ciągle aktualne, a udział w tym wydarzeniu uznajemy za jak najbardziej za udany.

Konkurs wiedzy o Krakowie

05 czerwiec 2017

W dniu 24.05.2017r. odbył się konkurs wiedzy o Krakowie „Przyleciał ptaszek z Łobzowa”. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy V: Tomasz Waliczek, Łukasz Stankiewicz, Rafał Stanecki oraz dzieci z grupy VI: Marta Pisarz, Julia Kluba i Julian Saczek. Po wielu zadaniach – nie zawsze łatwych, nasza grupa stanęła na podium, zajmując tym samym III miejsce. Serdecznie gratulujemy!

04 czerwiec 2017

Dnia 1.06 nasze przedszkole hucznie uczciło Dzień Dziecka. Już od rana, dzieci bawiły się wspólnie ze swoimi Paniami oraz animatorami w ogrodzie przedszkolnym. Atrakcji było co niemiara! Gry i zabawy ruchowe, tańce, zabawy z chustą animacyjną i strzelanie z łuku, na które wszyscy niecierpliwie czekali. Na zakończenie, przedszkolaki otrzymały słodki poczęstunek!

Zakończenie koła tanecznego

01 czerwiec 2017

W dniu 29.05 odbyło się uroczyste zakończenie działalności koła tanecznego. Dzieci zaprezentowały swoim rodzicom i bliskim wybrane tańce w parach: walc angielski, cza-cza oraz tańce zespołowe jak rock n roll i elementy zumby kids. Prowadząca zajęcia podziękowała młodym tancerzom za wspólny rok zabawy, nauki i wytrwałej pracy, a rodziców poprosiła o wspieranie zainteresowań dzieci i dopingowanie w dalszym rozwoju swoich pasji. Uczestnicy koła otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki oraz ogromne brawa za swój występ.