logo
Wielkość czcionki:

Szybki kontakt

Samorządowe Przedszkole nr 43
ul. Mazowiecka 45
30-019 Kraków

Telefon: 12 633 27 62
Fax: 12 632 35 63
E-mail: dyrekcja@przedszkole43.pl

bip

Zajęcia dodatkowe

koło plastyczne       rytmika

koło taneczne         język angielski

religia

gimnstyka korekcyjna

O Przedszkolu

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola...

Specjaliści

psycholog

logopeda

pedagog

 

Zakończenie akcji charytatywnej "Gwiazdka dla zwierzaka"

12 luty 2018

Serdecznie dziękujemy za udział w akcji charytatywnej "Gwiazdka dla Zwierzaka". Wspólnymi siłami nazbieraliśmy dla schroniska 20kg preferowanej karmy weterynaryjnej! 

Bal karnawałowy

18 styczeń 2018

Bal karnawałowy to dla przedszkolaków dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas! We wtorek 16 stycznia odbył się bal karnawałowy. Nasze przedszkole wyglądało bajecznie przystrojone balonami, serpentynami i kolorowymi łańcuchami. Dzieci z dumą prezentowały swoje stroje. Już od rana w salach można było spotkać wróżki, księżniczki, rycerzy, Batmanów i wiele innych, niezwykłych postaci. Przebierańcy z ochotą uczestniczyli w zabawach i tańcach proponowanych przez animatorów. 

Bardzo dziękujemy rodzicom za przygotowanie pięknych dekoracji w salach i ciekawych strojów balowych dla dzieci! 

Wyniki konkursu plastycznego "Kot w butach"

08 styczeń 2018

Miło nam poinformować, że Zuzia i Hania N. z grupy III, Zuzia z grupy IV oraz Liliana z grupy VI zostały wyróżnione w konkursie plastycznym "Kot w butach" zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury. Małym artystkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

Przedstawienie "Przygody Technoludka"

31 grudzień 2017

W piątek 22 grudnia gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z Agencji Artystycznej „Arkadia”, którzy zaprezentowali dzieciom przedstawienie „Przygody Technoludka”. Podczas spektaklu leśne stworzenia zachęcały tytułowego Technoludka do spędzania wolnego czasu bez korzystania z telewizora i komputera, a nasze przedszkolaki chętnie pomagały i również podawały swoje pomysły na aktywny wypoczynek. 

Wspólne kolędowanie

31 grudzień 2017

Tradycyjnie, jak co roku tuż przed świętami cała społeczność przedszkola spotkała się, aby wspólnie kolędować. Każda z grup zaprezentowała specjalnie na tę okazję przygotowaną kolędę lub pastorałkę. Następnie wszyscy razem zaśpiewaliśmy „Przybieżeli do Betlejem pasterze” oraz „Dzisiaj w Betlejem”. Na zakończenie spotkania Pani Dyrektor złożyła wszystkim pracownikom przedszkola oraz wychowankom, życzenia zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt.