inspektor Przemysław Słupik

p. Anna Bik - woźna oddziałowa

Majowi Jubilaci

17 maj 2022

W maju do grona pięciolatków dołączył Jaś. Jego urodziny świętowaliśmy tradycyjnie podczas wspólnych zabaw i tańców. Były również życzenia urodzinowe i upoimnki od kolegów i koleżanek z grupy. Jasiowi życzymy aby każdy dzień dzieciństwa był piękny i beztroski.

Udział Biedronek w akcji #zdroworosne

17 maj 2022

Dzieci z grupy III w ramach akcji #zdroworosne poznawały tajniki hodowania i sadzenia roślin i ziół. Poznawały korzyści zdrowotne wybranych ziół np. koperku. Dzieci poznawały kolejne etapy wzrostu rośliny a następnie samodzielnie zasiały koperek, który znalazł swoje miejsce w naszym kąciku przyrody. Teraz wszyscy obserwujemy wzrost naszych roślinek

Kwietniowi Jubilaci w grupie Biedronek

03 maj 2022

W kwietniu do grona pięciolatków dołączyli Olaf, Michał i Zosia. Te ważne wydarzenia dzieci świętowały wspólnie w czasie zorganizowancyh w grupie z tej okazji  uroczystości. Były życzenia, upominki i świtena zabawa. Małym Jubilatom życzymy pięknego, beztroskiego dzieciństwa.

Kwietniowe czytanie przez zaproszonego gościa

27 kwiecień 2022

W środę 20 kwietnia w ramach akcji „Czytanie ma moc” naszą grupę odwiedziła mama Tosi. Dzieci bardzo uważnie słuchały bajki pt. „Calineczka”. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas.

"Międzynarodowy Dzień Ziemi"

27 kwiecień 2022

22.04.2022 r. Biedroneczki obchodziły Dzień Ziemi. Dzieci podczas zabaw przypomniały sobie zasady segregowania śmieci, stworzyły „Kodeks Młodego Ekologa” i wykonały pracę plastyczną „Moja Planeta Ziemia”.