mgr Agata Cygan - nauczyciel

p. Dorota Kozłowska - woźna oddziałowa

Urodziny Jasia

08 czerwiec 2021

Kolejny przedszkolak z naszej grupy dołączył do grona czterolatków. To ważne wydarzenie uczciliśmy wspólna zabawą. Jasiowi życzymy wielu powodów do radości.

Dzień Dziecka w grupie I

01 czerwiec 2021

1 czerwca obchodziliśmy w naszym Przedszkolu Dzień Dziecka. Grupa I spędziła ten dzień w Krainie Niespodzianek, gdzie na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Wszystkim dzieciom z okazji ich święta życzymy wielu dziecięcych radości.

Konkurs wiedzy o urządzeniach multimedialnych

01 czerwiec 2021

W ostatnim tygodniu maja w grupie I odbył się konkurs wiedzy dzieci o urzadzeniach multimedialnych, z którymi stykają się każdego dnia. Dzieci musiały się zmierzyć z różnorakimi zadaniami, za które zdobywały punkty indywidualne. Maluszki wykonywały zadania indywidualnie, w małych zespołach oraz wspólnie ze wszytkimi kolegami z grupy. Dzieci wykazały się nielada znajomością tematu.Przypomniłąy sobie również zasady bezpiecznego i kulturalnego korzystania z wybranych urządzeń.Za aktywny udział w quizie dzieci otrzymały symboliczne upominki.

Dzień Mamy i Taty w grupie I

26 maj 2021

26 maja 2021 r. dzieci z grupy I świętowały Dzień Mamy i Taty. Maluszki, odświętnie ubrane, dla swoich mam i tatusiów śpiewały piosenki i recytowały wierszyki. Mimo,że uroczystość, ze względu na pandemię odbyła się bez udziału publiczności, zaangażowania w występy i chęci zrobienia Rodzicom przyjemności nie można było dzieciom odmówić. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej uroczystości.

Prace w ogrodzie

21 maj 2021

W kolejnym bloku tematycznycm Maluszki poznawały ogród i dowiedziały się jakie prace wiosną ogrodnik musi tu wykonać aby było pięknie i aby możliwe było hodowanie roślin. Poznawaliśmy narzedzia ogrodnicze i dowiedzieliśmy siędo czego one służą. Uczyliśmy sie piosenki:"W naszym ogródeczku". Wykonalismy prace plastyczne pt "Konewka" i "Kwiat",. Zapraszamy do galerii.