logo
Wielkość czcionki:

Szybki kontakt

Samorządowe Przedszkole nr 43
ul. Mazowiecka 45
30-019 Kraków

Telefon: 12 633 27 62
Fax: 12 632 35 63
E-mail: dyrekcja@przedszkole43.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych

inspektor Jasiołek Paweł

inspektor2@mjo.krakow.pl

 

Przekaż 1% podatku

1 % dla przedszkola

100% korzyści dla dzieci

KRS 0000270261

Zebrane pieniądze zostaną

wykorzystane na wyposażenie ogrodu.

Dziękujemy

Dyrekcja,Rada Pedagpogiczna, Rada Rodziców

bip

Zajęcia dodatkowe

religia
gimnstyka korekcyjna

O Przedszkolu

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola...

 

Deklaracja dostępności

Specjaliści

psycholog

logopeda

pedagog

 

Grupa 1 - informacje ogólne

mgr Agata Cygan - nauczyciel

mgr Małgorzata Żak-Maślanka-Dyrektor

mgr Bożena Kurek - z-ca Dyrektora

p. Marta Karp - pomoc nauczyciela

p. Dorota Kozłowska - woźna oddziałowa

Urodziny Jasia

08 czerwiec 2021

Kolejny przedszkolak z naszej grupy dołączył do grona czterolatków. To ważne wydarzenie uczciliśmy wspólna zabawą. Jasiowi życzymy wielu powodów do radości. 

Dzień Dziecka w grupie I

01 czerwiec 2021

1 czerwca obchodziliśmy w naszym Przedszkolu Dzień Dziecka. Grupa I spędziła ten dzień w Krainie Niespodzianek, gdzie na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Wszystkim dzieciom z okazji ich święta życzymy wielu dziecięcych radości.

Konkurs wiedzy o urządzeniach multimedialnych

01 czerwiec 2021

W ostatnim tygodniu maja w grupie I odbył się konkurs wiedzy dzieci o urzadzeniach multimedialnych, z którymi stykają się każdego dnia. Dzieci musiały się zmierzyć z różnorakimi zadaniami, za które zdobywały punkty indywidualne. Maluszki wykonywały zadania indywidualnie, w małych zespołach oraz wspólnie ze wszytkimi kolegami z grupy. Dzieci wykazały się nielada znajomością tematu.Przypomniłąy sobie również zasady bezpiecznego i kulturalnego korzystania z wybranych urządzeń.Za aktywny udział w quizie dzieci otrzymały symboliczne upominki. 

Dzień Mamy i Taty w grupie I

26 maj 2021

26 maja 2021 r. dzieci z grupy I świętowały Dzień Mamy i Taty. Maluszki, odświętnie ubrane, dla swoich mam i tatusiów śpiewały piosenki i recytowały wierszyki. Mimo,że uroczystość, ze względu na pandemię odbyła się bez udziału publiczności, zaangażowania w występy i chęci zrobienia Rodzicom przyjemności nie można było dzieciom odmówić. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej uroczystości.

Prace w ogrodzie

21 maj 2021

W kolejnym bloku tematycznycm Maluszki poznawały ogród i dowiedziały się jakie prace wiosną ogrodnik musi tu wykonać aby było pięknie i aby możliwe było hodowanie roślin. Poznawaliśmy narzedzia ogrodnicze i dowiedzieliśmy siędo czego one służą. Uczyliśmy sie piosenki:"W naszym ogródeczku". Wykonalismy prace plastyczne pt "Konewka" i "Kwiat",. Zapraszamy do galerii.