koło plastyczne
koło taneczne
język angielski

Hokus - pokus, czary - mary czyli Dzień Dziecka w przedszkolu

Jak co roku 1 czerwca dzieci obchodzą swoje święto, czyli Dzień Dziecka. My uczciliśmy je 29 maja i w dniu tym, słońce świeciło nad Naszym Przedszkolem dla Wszystkich Dzieci a dzień obfitował w wiele ciekawych zdarzeń. Zaczęło się tajemniczo, gdyż największą atrakcją tego dnia był występ magika, który zaprezentował - sztukę iluzji. Były znikające przedmioty, zmieniające się kolorami chustki oraz wiele, wiele innych sztuczek. Oczywiście nie mogło również zabraknąć czarodziejskiego króliczka wyskakującego z kapelusza. Radość dzieci była ogromna a na widowni często dało się słyszeć długie... łaaaaał! I oklaski. W dniu tym w poszczególnych grupach odbyły się także liczne quizy, konkursy, zabawy muzyczno – taneczne, zawody zręcznościowo – sportowe oraz ciekawe podróże do Królestwa Świata Dzieci. Jak przystało na Dzień Dziecka - nie zabrakło drobnych prezentów.

• magik
  • magik1